Sahy Pe Na Areia Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze gesitueerde in Sao Sebastiao Sahy Pe Na Areia Villa Sao Sebastiao kijkt uit over de zee en ligt op een locatie aan het strand stappen van het natuurlijke zwembad.
Dit vakantiehuis is binnen 2 km van As Ilhas Prainha en in de nabijheid van het Praia Preta gelegen. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Praia de Juqueí, gelegen op 10 minuten rijafstand.
Sahy Pe Na Areia Villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen voor extra comfort.
Deze villa heeft een eetgedeelte en een eethoek buiten met een waterkoker, een koelkast en een oven. Gasten kunnen Braziliaanse gerechten proberen in Restaurante Azul Do Mar, gelegen op 350 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Shopping Monjolo Juquehy2395 km
- Barra do Sahy549 km
- Juquehy Shopping2574 km
- As Ilhas Prainha1980 km
- Strand van Baleia2754 km
- Natural swimming pool228 km
- Praia Preta1273 km
- Maria Gula2255 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos143 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Sahy Pe Na Areia Villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Sahy Pe Na Areia Villa zijn het natuurlijke zwembad (momenten van de accommodatie) en het Praia Preta, op 100 meter afstand. - ❓
Is er Wi-Fi in Sahy Pe Na Areia Villa?
Ja, Sahy Pe Na Areia Villa heeft WiFi in de hele accommodatie. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Sahy Pe Na Areia Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Sahy Pe Na Areia Villa kunnen eten in Restaurante Azul Do Mar restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Sahy Pe Na Areia Villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Sahy Pe Na Areia Villa verblijven. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van dit vakantiehuis?
Gasten van dit vakantiehuis hebben uitzicht op de zee.